Науково-методичний центр

Науково-методичний центр дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО

вівторок, 9 лютого 2016 р.

Вітаємо з перемогою!

   
 Згідно наказу МОН України №1335 від 22.12.2015 року «Про підсумки проведення ІІ  етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти» у  номінації «Навчальна література» з туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів перемогу здобула Бродюк Людмила Іванівна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу №2 м.Славути, автор посібника «Абетка козаченяти».
Цьому передували перемоги та визнання, які приніс названий посібник:
 - І місце у міському етапі Всеукраїнського  конкурсу рукописів у номінації «Навчальна література»  з туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів;
-   І місце в обласному етапі цього ж конкурсу.
      Ідея створення посібника виникла у 2015 році. За чисельними зверненнями батьків були зроблені перші   кроки до навчання старших дошкільників  читанню. Бродюк Л. І., керівник гуртка «Читаночка», розробила авторський  навчально-методичний посібник «Абетка козаченяти» для дітей старшого дошкільного віку -  серію конспектів занять  на кожну букву українського алфавіту  козацької тематики. Рецензентами даної творчої розробки були  Каратаєва Марина Іванівна, методист науково-методичного центру дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО і  Бурак Валентина Олексіївна, вихователь-методист ДНЗ №9 м.Славути. «Абетку козаченяти» схвалено радою  ІМЦ управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради, до співпраці залучалися міський та обласний Центри туризму та краєзнавства. 
   Щиро вітаємо усіх, хто працював над створенням даної книги з перемогою!Немає коментарів:

Дописати коментар