Науково-методичний центр

Науково-методичний центр дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО

пʼятниця, 7 квітня 2017 р.

Семінар-практикум

4 квітня методистами науково-методичного центру дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО було проведено семінар-практикум за темою «Інноваційні погляди на методичну структуру і типологію занять з фізичної культури» на базі Ярмолинецького Центру розвитку дитини. Учасниками семінару стали інструктори та вихователі з фізичної культури дошкільних закладів Віньковецького, Городоцького, Деражнянського,  Летичівського, Новоушицького, Старосинявського, Хмельницького, Чемеровецького, Кам’янець-Подільського районів, м.Кам’янця-Подільського та ряду об’єднаних територіальних громад Хмельниччини.


Від імені керівництва району  учасників зібрання привітала начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Хоптова В.М., яка ознайомила з експрес портретом інноваційного простору Ярмолинеччини.   Директор центру розвитку дитини Резнічук О.І. провела екскурсію-презентацію для учасників семінару,  ознайомила з закладом та розповіла про основні досягнення у роботі свого колективу. Також учасників семінару привітали юні вихованці Ярмолинецького ЦРД.
  Під час презентаційного модуля семінару досвідом роботи із інструкторами та вихователями з фізичної культури ДНЗ області поділилися   інструктор з фізичної культури Рогачевська В.В., вихователі Ярмолинецького ЦРД та Ярмолинецького ДНЗ №1Денисюк Н.О., Захарчук О.М.

Гаркавенко Т.В.,  головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА ознайомила учасників семінару-практикуму  з нормативно-правовою базою та вимогами щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи у дошкільному навчальному закладі. Про інноваційні аспекти в організації фізкультурної роботи із дошкільниками розповіла старший викладач кафедри теорії та методик початкової і дошкільної освіти ХОІППО Харченко А.А.

У ході практичного модулю семінару відбувся методичний діалог «Моделювання, презентація перспективного педагогічного досвіду», модератором якого була методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО Каратаєва М. І.,  виступили: Дарченко Л.Г., методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО,  Рихлик Н.М., методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Ярмолинецької райдержадміністрації;  поділися досвідом роботи БоднарЛ.М., вихователь Ярмолинецького ДНЗ №1  Татчин Л.П., вихователь  Шарівського ДНЗ,  Зубкова В.А., Боднар Т.М.вихователі  Ярмолинецького ДНЗ №1
  
За підсумками роботи семінару–практикуму його учасниками було ухвалено рекомендації працівникам дошкільних навчальних закладів Хмельниччини щодо реалізації завдань по збереженню та зміцненню фізичного, психічного, соціального і духовного здоров’я  дошкільників.

 матеріали розташовані на сторінці методиста

Немає коментарів:

Дописати коментар